Ana sayfa

YiXing KaiHua Ceramics co.,ltd

şirket Profili
2006 yılında, Yixing Kaihua Seramik Limited Şirketi kuruldu, İtalya ve Japonya gelişmiş vakum ekstrüde makineleri, dış dekorasyon için yüz tuğla profesyonel speclizing ve sokak yolu, sürüş yolu, vb, farklı renkler kil bricks.Our farklı şekillerle kaldırım tuğla tanıttı Şirketin amacı dünyanın her yerine "KAIHUA" Marka kil duvar tuğlalarında yüksek kalitede üretim yapmaktadır.

Ana kil tuğla üretim ekipmanları:

- Otomatik hammadde kırma makinelerinin 2 setleri;

- 2 set otomatik karıştırıcı

- 4sets ekstrüde patiska eski;

- Japonya'dan ithal edilen 2 set vakumlu ekstruder;

Kendi ülkemizde yapılan 4sets ekstruder;

- 88M'lik 2 tünel fırın;

Fabrikamızı ziyaret hoşgeldiniz. Çin'deki dürüst ve güvene değer bir tedarikçi olmanız için tam olarak umuyorum.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
Jiangsu Yixing Fine Pottery Group, Jiangsu Province Yixing Fine Pottery Factory'ye bağlı olarak 1958 yılında kuruldu. Gelişmekte olan 40 yıl boyunca, sınırlı bir şirket haline gelir. 2006 yılında bir yabancı sermaye girişimini değiştirmiş ve Yixing International Group Itd denizaşırı kurmuştur. Kuruluş 180 bin metrekare işgal etti ve 231 milyon yuan orijinal varlıkları ve 4000 kişiden oluşuyordu. Seramik alanında yaklaşık 180 set ekipmanı bulunmaktadır, 1., 2. ve 3. atış fırınları dahil 15 fırın vardır. Satış hacmi 350 milyon RMB yuan olmuştur.

Firmamız yüksek teknoloji tipi kurumsal aittir. Tüm ülke tabloları ve bina seramikleri, beşinci koltuğa, tüm yönüyle güçlü konumlarına dayanarak koydu. Geçtiğimiz yıllarda, Wuxi şehri gelişmiş kolektif, Wuxi ve Yixing şehrinde yüzlerce kuruluşta gelişmiş ihracat şirketi de dahil olmak üzere birçok ödüle layık görülmüştür. 2001 yılında, "ürünlerin kalitesi ve tüm ulus üzerine sonuçlar gelişmiş kurumsal" onur ödülü. "Ying Yu" marka Jiangsu eyaletinde ünlü bir açıklama haline gelmiştir, "Ying Yu" marka teasets ve masa eşyası çin'de ünlü marka haline gelmiştir.

2006 yılında, grubumuz kurulan Yixing Kaihua Seramik Şirketi sınırlı 20 milyon RMB yuan yatırım, İtalya ve Japonya'dan gelişmiş vakum ekstrüde makineleri tanıttı. Bu şirketin amacı yüksek kaliteli ve yüksek seviyeli ZiSha kil split karolar Kaihua Marka üretmektedir. Çıkış yılı iki milyon metrekareye kadar. Ürün piyasaya sürüldüğünden, seramik alanındaki tüm müşteriler bu ürüne dikkat etmektedir. Çin doğu bölgesinde çömlek kil parçalarını üretmek için en büyük üs haline gelmiştir.

YiXing KaiHua Ceramics co.,ltd
YiXing KaiHua Ceramics co.,ltd
YiXing KaiHua Ceramics co.,ltd
YiXing KaiHua Ceramics co.,ltd
YiXing KaiHua Ceramics co.,ltd
YiXing KaiHua Ceramics co.,ltd
YiXing KaiHua Ceramics co.,ltd
YiXing KaiHua Ceramics co.,ltd
YiXing KaiHua Ceramics co.,ltd
1 2 3 4 5 6 7 8 9
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

İş türü

Üretici

İhracatçı

Şirket ticaret

Markalar : kaihua

No. Çalışanları : 100~300

Yıllık satış : 7000,000-8000,000

Yıl kurulan : 2006

İhracat p.c : < 10%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin YiXing KaiHua Ceramics co.,ltd Sertifikalar Çin YiXing KaiHua Ceramics co.,ltd Sertifikalar Çin YiXing KaiHua Ceramics co.,ltd Sertifikalar Çin YiXing KaiHua Ceramics co.,ltd Sertifikalar